نماد اعتماد الکترونیکی


  نماد اعتماد الکترونیکی

 

گاهی پیش می ­آید که در هنگام خرید آنلاین اینترنتی، این نگرانی به وجود می ­آید که آیا اصلا همچین فروشگاهی در واقعیت وجود خارجی دارد یا خیر. همین امر برخی از خریداران محترم را با نگرانی بابت کلاهبرداری احتمالی روبرو می­ کند.
باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم همانطور که فروشگاه های لوازم خانگی باید جواز کسب و اسناد و مدارک لازم از سازمان ها و موسسات ذیربط را داشته باشند، فروشگاه های اینترنتی نیز باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز تجارت الکترونیکی باشند. دریافت این نماد اعتماد الکترونیکی فقط پس از احراز هویت و شناسایی گردانندگان فروشگاه اینترنتی توسط مركز توسعه تجارت الكترونیكی و پلیس فضای مجازی و سایر ادارات و ارگان های ذیربط میسر می گردد. به عبارت دیگر، داشتن این نماد همان جواز کار فروشگاه های اینترنتی است و می­توان با خیال آسوده به فروشگاه­ های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی اعتماد کرد.

مشتریان گرامی دقت داشته باشید که  فروشگاه اینترنتی ویلپون ، علاوه بر داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ، و در سایت مركز توسعه تجارت الكترونیكی به آدرس https://enamad.ir قابل استعلام باشند که مبادا بدون داشتن مجوز فعالیت، اقدام به قرار دادن این نماد در سایت خود نموده باشند.

 

فروشگاه اینترنتی ویلپون سعی بر این دارد که اعتماد و خرید آسوده برای شما مشتریان عزیز را فراهم آورد و نسبت به دیگر فروشگاه های مجازی به مراتب  خدمات بهتر ارائه دهد. 

0
item item